Пам'яті Романа КУЗЬМИНА


Кузьмин Роман Ярославович

Народився 21 серпня 1986 року в селищі Ланчин, Надвірнянського району Івано-Франківської області.

У 2002 році закінчив Ланчинську ЗОШ І-ІІ ступенів, в цьому ж році поступив у Чернівецьке ПТУ-14 на спеціальність "Помічник машиніста тепловоза" а також "Слюсар з ремонту рухомого складу". В 2005 році  призваний до лав Збройних Сил України на строкову військову службу. Після звільнення працював на сезонних роботах а також охоронцем в ТК Буковель.

Весною 2015 року  мобілізований та проходив службу до кінця 2016 року в лавах 80 – бригади. Разом з десантниками пройшов гарячі точки на Луганщині: Щастя, Штормове, Біловодськ, Сватове, Лисичанськ, Станиці Луганській, Кримському.

В 2017 році одружився.

Двічі депутат Ланчинської селищної ради 2017 та 2020 років.

З січня 2022 працював інспектором ВОС Ланчинської селищної ради.

В квітні 2022 призваний у свою 80 - ту бригаду, позивний «Оператор».

3 липня 2022 року геройськи загинув в Донецькій області.

Залишилися батьки, дружина Надія та двоє малолітніх дітей, син Владислав 2018р.н. та дочка Ангеліна 2019р.н.

Похований з військовими почестями 6 липня 2022 року в селищі Ланчин.


21 серпня 2022 року за сприяння друзів-побратимів 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ встановлено меморіальну дошку на приміщення ЦНАПу.28 грудня 2022 року також встановлено меморіальну дошку в Ланчинській гімназії.Він - перший з нашого села

Та тисячний з усіх Героїв!

Війна безжалісна і зла –

Прицільна зі своєї зброї.

Без сумніву, навстріч пітьмі

Пішов, щоб землю захистити...

Тепер приходитиме в сні

І буде зіркою світити.

Він - українець, той якраз,

Якого жертва недаремна!

Пройдуть роки, пролине час,

Сторицею уродять зерна...

Слава Героям!

5 липня 2022року

Богдан Іваночко

День сто тридцять другий

 

Пам’яті Романа Кузьмина, воїна-добровольця, який загинув у боротьбі з рашистською навалою.

Я на білому світі прожив дуже мало,

І усе, про що мріяв, зробити не встиг.

Ви простіть мені, діти, і батьку, і мамо,

Що живим не вернувся. Кохана, прости!

Добровольцем на Схід я пішов воювати,

Бо інакше не зміг — Україна одна.

Жаль мені : виростатимуть діти без тата,

І дружина така молода вже вдова.

Ця війна — море смутку і болю,

Але військо злодійське вороже впаде.

Хоч уперто, однак, не здається без бою.

Перемога за нами — наступить той день.

Злі ординці отримають все по заслузі.

Забирає війна кращий нації цвіт.

Прощавайте: рідня, побратими і друзі.

Ой, як жаль покидати так рано цей світ!

5.07.2022р.

 Марія Яновська

Дуже важко повірити, що його немає. Жаль
"Бути десантником - це не просто стрибнути з парашутом, це стрибнути вище своїх можливостей заради рідної держави" - Роман Кузьмин

Війна на східній Україні поступово стає прожитковим мінімум українця мирної території. П’ять років невідомості, невизначеності, нерозуміння, але водночас п’ять років відродження нації, укріплення рідної української мови, історії, культури… Хто не з нами, той проти нас – ствердно говорить нація, бо в цій гібридній війні де за мир ніби бореться весь світ, тільки українці втрачають, тільки їх: щирих, мужніх, сміливих щораз гине на фронті - на Східному фронті, де й досі без змін …

Із вторгненням російських військ в Україну, з 2014 року і по сьогодні, українському десанту випало чимало героїчних і водночас трагічних сторінок в історії війни. Так, один з підрозділів, а саме 3-тя батальйонно-тактична група 80 окремої десантно-штурмової бригади, які дислокуються в Чернівцях, виконували бойові завдання у найгарячіших точках Луганської області, обороняли українські міста і бойові позиції: Щастя, Штормове, Біловодськ, Сватове, Лисичанськ, Станиця Луганська, приймали ворожий вогонь на себе в луганському аеропорту. Пліч-о-пліч з бойовими побратимами на варті спокою українців і захисті своєї Богом даної землі перебував десантник з Надвірнянщини уродженець селища Ланчин Роман Кузьмин з позивним «Оператор».

З дорослим сумом і тугою за втраченими бойовими побратимами Роман поділився своєю історією, що назавжди вписала в його життя гібридна війна з не менш гібридним московським ворогом.....

23 червня 2018 року

Вікторія Торес НСЖУ

Мене звати Роман Кузьмин. Народився 21 серпня 1986 року, в селищі Ланчин, в сім'ї робітників. Батько працював слюсарем машинно-складальних робіт, а мама – комерційний агент Укрзалізниці станції Коломия

Навчався в Ланчинській ЗОШ. Здобув диплом спеціаліста в Чернівецькому ПТУ-14 залізничного транспорту за спеціальністю «Помічник машиніста тепловоза», а також «Слюсар з ремонту рухомого складу». В 2005 році був призваний до лав Збройних Сил України на строкову військову службу. Демобілізувавшись, працював на сезонних роботах. Після, в ТзОВ «Буковель» (ТК Буковель) на посаді охоронця, а відтак оператором відеонагляду відділу охорони .

У зв'язку із російським вторгненням у 2015 році був призваний по четвертій хвилі мобілізації. І вже весною відправився в зону проведення антитерористичної операції для виконання бойових завдань в сладі 80 окремої десантно-штурмової бригади в Донецькій та Луганській областях. Більше одного року на війні, бо це саме війна, а не АТО, став для мене багато в чому визначальним в житті. Повернувшись в мирне життя, розумієш, що ти змінився і прагнеш позитивних змін для своєї країни, а головне мирного майбуття для підростаючого покоління. Тепер допомагаю українській армії як волонтер. Одружений, разом з дружиною Надією виховуємо двох діточок.

Отримав кредит довіри Ланчинської громади і в 2017 році обраний депутатом Ланчинської ОТГ від політичної партії ВО "Свобода".

Як людина військова я ціную дисциплінованих, послідовних людей, які здатні жертвувати собою заради інших, заради своєї держави. Тож, прийняв рішення вступити до лав націоналістів і разом із свободівцями розбудовувати нашу країну, починаючи із власної рідної місцевості.

ЗВІТ

депутата Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади по виборчому округу № 11вул Свободи , Незалежності селища Ланчин

Кузьмина Романа Ярославовича

від ВО «СВОБОДА» про свою діяльність за 2017/2019 роки.

У жовтні 2017 році, я був обраний депутатом Ланчинської селищної ради ОТГ сьомого скликання по виборчому округу № 11 вул. Свободи та Незалежності селища Ланчин. Розуміючи чітко ,що я як депутат селищної ради повинен виконувати депутатські повноваження згідно Закону України "Про статус депутатів місцевих рад". З часу обрання мене депутатом , я не пропустив жодного засідання сесії селищної ради без поважних причин. Тільки три засідання були пропущені мною з поважної причини у в зв’язку з тим , що був відсутній в Україні.
За період 2017/2019 років до ради подав особисто 4 звернення, разом із колегами депутатами із фракції «Свобода» подали 17 звернень які були підтримані всіма присутніми депутатами і прийняті відповідні рішення. А саме:

З ініціативи депутатів ВО «Свобода» Ланчинською селищною радою прийняті:
- рішення та план заходів щодо вшанування державних, національних свят, відзначення пам’ятних дат національно-визвольної боротьби та видатних діячів культури та мистецтва;
- рішення щодо вивішування Червоно-чорного прапора відзначення історичних дат;
- щодо присвоєння С.Бандері та Р.Шухевичу звання Герой України посмертно;
- щодо збільшення фонду на виконання депутатських повноважень;
- щодо неприпустимості підвищення ціни на газ;
– щодо ремонту дорожнього покриття та підсипу щебенем;
- щодо захисту інституції сім’ї в Україні;
- щодо врегулювання ситуації з ринком електроенергії;
- щодо питання неякісного газу, що горить, а тепла не дає;
- щодо ремонту опалення в садку та ремонту штучного покриття спортивного майданчика у Ланчинській гімназії;
- щодо прийняття антиолігархічного пакету докорінних перетворень;
- щодо продажу наркотичних речовин та грального бізнесу в ОТГ;
- щодо внесення в порядок денний звіту начальника КП «Карпати» на сесію;
- щодо підтоплення господарств по вул Молодіжна 46,48,50;
- з приводу вбивства українського патріота Артема Мирошниченка;
- проти капітуляції Україною за так званою формулою Штайнмаєра;
- щодо недопущення продажу землі сільськогосподарського призначення.
У 2018 році на моє звернення та за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка з обласного бюджету виділено кошти на проведення вуличного освітлення, з яких повністю освітлено вулицю Свободи. На засіданнях разом із депутатами обговорювали основні проблеми Ланчинської ОТГ, розглядали проекти рішень, вносили пропозиції та приймали важливі рішення щодо бюджету, соціально-економічного розвитку, земельних питань. У своїй діяльності керуюся Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», Регламентом роботи Ланчинської селищної ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності депутатів та ради. Мене цікавлять шляхи наповнення селищного бюджету, ефективність використання коштів місцевого бюджету, питання благоустрою території.
Кошти, які виділялися селищною радою на виконання депутатських повноважень, у сумі 10880 грн. були використані для лікування хворих жителів Ланчинської ОТГ. Протягом року приймав участь у масових заходах, зокрема до Дня селища, вшанування Героїв Небесної Сотні, Дня Героїв, Дня Гідности та Свободи, Дня створення УПА та ін. Спільно з благодійним фондом «Свобода, Гідність, Перемога» як боєць московсько-Української війни розуміючи важливість цієї роботи разом із депутатами - свободівцями та громадою займаємось волонтерством для підтримки наших захисників у московсько-українській війні, а саме:
- у 2018 році спільно із громадою Ланчинської ОТГ провели Акцію «Весняні Гаївки», де наліпили 5400 вареників;
- а у 2019 році спільно із жителями вул. Млинарська провели Різдвяні вечорниці та наліпили 1100 вареників и на фронт.
У 2020 році планую прикласти зусилля на вирішення важливих питань: особисто піднімати питання по ремонту доріг на нашому окрузі та благоустрою території.
Шановні жителі вулиць Свободи та Незалежності тільки разом ми зможемо зробити наш округ та нашу громаду привабливими та красивими.

З повагою депутат Ланчинської селищної ради
Роман Кузьмин.

 

Якщо Вам сподобалась ця публікація тисніть:
Поділитись в Google Plus
    Коментировать от Blogger
    Коментировать от Facebook

0 коментарі:

Дописати коментар

На платформі Blogger.